Mirsevini Tek Ne.Ju Deshirojm qaste te kendshme
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Counter Strike DigitalZone

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JuSt CauSe

avatar

Numri i postimeve : 62
Join date : 26/01/2011
Age : 22
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: Counter Strike DigitalZone   Thu Feb 03, 2011 4:58 pm

Download:sendspace.com okcnfw
Tani E Prek Ose Regullar Dowload Ose High Speed Dowload Por Duhesh Ta Download SendSpace Toolbar (Veq Per High Speed)
Pasi Ta Dowlodoni Duhet Ta Prekni Setup edhe Ti Installoni Tjerat
Eshte Nje Counter I Mire Edhe Me Bota Edhe Me Krejt I ki Botat Tjeter Qysh Veshur? Jo Si ne Non Steam Apo KPS ose LongHorn
Loje te Kendeshme (MOS SHTI QICA) Razz BY ME
Falenderojm SendSpace Per Counter-Strike 1.6 Digitalzone
Ju Lutem Kenaquni Shume Do T'Ju Pelqej
Ky Version Ka Edhe Bot's Edhe Online Po Ta Shtypni Find Server's Dhe Pastaj Shtypni Internet Do T'Ju Qet Plot Servera Nga E Tere Bota
Keshtu qe eshte Me Protocol 47 Dhe Mund Te Shikoni Demo's vetem copy Demo te Folderi "cstrike" Edhe Mund Te Beni Record Vetem Shkruani Record Ndonje Emer Pasta Pasi Te Beni Nje Demo Shtypni Stop Tani Playdemo Dhe Emrin E Demos Si E Ke Lene Dhe Ajo Do Te Ruhet Ne "cstrike" Kenaquni.!!!

Regards
JuSt CauSe

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ghg-hack.com
 
Counter Strike DigitalZone
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ghg-Hack :: Counter Strike Zone :: Counter Strike-
Kërce tek: