Mirsevini Tek Ne.Ju Deshirojm qaste te kendshme
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat per Këmbim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JuSt CauSe

avatar

Numri i postimeve : 62
Join date : 26/01/2011
Age : 22
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: Rregullat per Këmbim   Fri Feb 04, 2011 1:51 pm

Para se ta paraqitni produktin ne kembim duhet ti keni parasysh disa rregulla t`kjarta dhe t`shkurta.

►Kur ta hapni temen per kembimin e produktit duhet qe ta boni ne kete menyr p.sh "[KEMBEJ] VPS"

►Ne brendi te temes duhet te jene te patjeter plocuara keto kritere per tu pranuar topiku e ato jon:

1. Pershkrimi i produktit.
2. Fotoja e produkit.
3. Me qfar produkti deshironi ta kembeni produktin tuaj.
4. Vendi se ku ndodheni, ne menyr qe ta ken te kjart antart se ku gjindet produkti ne fjale.

►Ndalohet kembimi i produkteve ilegale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ghg-hack.com
 
Rregullat per Këmbim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ghg-Hack :: GHG Pazar :: Këmbej Produktin-
Kërce tek: