Mirsevini Tek Ne.Ju Deshirojm qaste te kendshme
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Counter Strike eSk+ UCP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JuSt CauSe

avatar

Numri i postimeve : 62
Join date : 26/01/2011
Age : 22
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: Counter Strike eSk+ UCP   Fri Feb 25, 2011 10:02 pm

Counter Strike 1.6 eSK


Djem pas shum kerkesash e shum ankesash e shum problemeve me ne fund e bona Release Counter strike 1.6 eSK (UCP)

Cfar ka ky konter cka na sherben :

Counter strike 1.6 eSK eshte me UCP mrenda dmth e ka anticheat mrenda dhe nuk bojn cheats ne to.
Counter strike 1.6 eSK nuk bon ne New Game (dmth me kriju loj te re ne lan) po vetem online dhe bon ne te gjith p48 serverat pa apo me ucp.
Counter strike 1.6 eSK permban 280 mb dhe eshte nje modifikim i Counter Strike 1.6 KPS p48 (First Release) dmth konterin e par e kom editu
kom shti Longhorn fix dhe e kom shti ucp-n ne to "instalu" e kom bo nje setup ne te cilin mujn me instalu te gjith shum thjesht dhe leht vetem
next next deri ne finish dhe hyni ne shkurtoren (Shortcut Counter Strike 1.6 eSK) dhe hyni ne loj vranu prenu e sakatoni Smile.
Dmth per ata te cilet kan marr p48 koterin dhe kan dit me instalu UCP ne to skan nevoj me marr sepse ata din
Ata te cilet sdin se si me instalu ucp-n le te shkarkojn ket cs te gatshm dhe let lujn ne KOSOVA servers.
Ju kisha preferu me majt KPS cs te riun sepse bon ne new game dmth ne LAN .
Dmth mbani 2 konterat ate KPS dhe ket eSK sepse me kps i nrroni rezolucionin e tani hini me lujt ne ket eSK.
Edhe 1 her ju lutem Kush nuk din se si me instalu ucp let te merr ket cs me ucp dhe veq te instalon e le te hin me lujt.
Freqat ne ket cs bojn vetem ne fund e shtoni pas -gl e boni -freq 100 si ne vijim:

[code]
"C:\Program Files\Counter Strike 1.6 eSK\ucp.exe" -nojoy -nomaster -nointro -game cstrike -appid 10 -gl -freq 100

Info shtes:
Setup Name: Counter Strike 1.6 eSK (esk.zip)
File Size: 280 MB (294.314.007 bytes)
Punon vetem ne Online Servers
data e krijimit 23.11.2010

Redme (LEXOM)
ne qoft se ju del naj problem a naj sen do te ju ndihmojm dhe do te shtojm ketu, ket cs e kan provu me shum se 20 veta dhe ska pas as 1 problem,
po ne qoft se ju del juve naj problem ateher keni nodnje VIrus ne pc sepse ucp nuk punon ne kompjuter te infektum.
Ne qoft se keni AVG antivirus ateher ju rekomandoj eset nod32 sepse avg-ja jep alarme false dhe nuk ju len me lujt me ucp.
Ju lutem para se me postu ketu a me kerku ndihm lexone pak ket Post timin e ateher kerkoni ndihm apo kritikoni apo sugjeroni.
Them qe ky eshte konteri im i fundit per UCP e di qe pak ju kem lodh po cka me ba gjithcka kunder Cheaterav po duhet me bo.

Shkarkoni:Hotfile Permanent Link:

hotfile.com esk.zip.htmlWebfileHost Link:

http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=2090155Filefactory Link:

filefactory.com esk_zipDIRECT LINK:

http://servemachine.com


P.S kjo faqe ju redirekton ne direct linkun qe une e ngarkova gjithashtu ky link ofron unlimited shpejtesi per shkarkim.

Sendspace Link:

sendspace.com 7zu7xsFilesonic Link:

filesonic.com esk.zipZshare Link:

http://www.zshare.net/download/83822327ef92c685/Upload.to Link:

http://uploaded.to/file/c57th7Filehosting Link:

http://www.filehosting.org/file/details/188428/esk.zip


Faleminderit War_ning per ket Counter Strike

Regards
JuSt CauSe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ghg-hack.com
 
Counter Strike eSk+ UCP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ghg-Hack :: Counter Strike Zone :: Counter Strike-
Kërce tek: