Mirsevini Tek Ne.Ju Deshirojm qaste te kendshme
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Falja E Namazit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JuSt CauSe

avatar

Numri i postimeve : 62
Join date : 26/01/2011
Age : 22
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: Falja E Namazit   Fri Mar 18, 2011 1:33 pm

Selam Alejkum

Per ata qe nuk din si te falen ketu eshte ber nje lehtesim si te falesh hap pas hapi

Vetem download ketë file dhe do te ju tregon krejt si te faleni

Sabahin,Dreken,Ikindin,Akshamin,Jacin dhe me perkthim Ne Gjuhen Shqipe

Download:http://www.4shared.com/get/sd8RX3y3/Falja_e_Namazit_shqip.html
mediafire.com ?9bmdbpz25pi81mw

Selam Alejkum Me Rahmetullah

Allahu Ju Na udhzoft ne rrug te drejt

Regards
JuSt CauSe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ghg-hack.com
 
Falja E Namazit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ghg-Hack :: Edukative :: Feja Islame-
Kërce tek: