Mirsevini Tek Ne.Ju Deshirojm qaste te kendshme
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Counter Strike 1.6 JC (Me UCP) & (Pa UCP)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JuSt CauSe

avatar

Numri i postimeve : 62
Join date : 26/01/2011
Age : 22
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: Counter Strike 1.6 JC (Me UCP) & (Pa UCP)   Mon Apr 11, 2011 6:55 pm

Djema vendosa qe te baj nje Counter strike Me UCP Dhe Pa UCP

Nuk Ka Modifikime Ma Dhe Recoil Eshte Perfect Nuk Ka ma Jo po me livrit zumi jo po me gjun dredht ato sene jan te eleminume

*New - Background (800x600)
*New - Color Scheme (Gray & Green)
*New - Command Menu
*New - 250 Spray Logo
*New - Fps Booster
*Fix - Modification
*Fix - Ping
*Fix - Recoil
*Fix - Mp.Dll
*Fix - KeyBoard
*Fix .Tga .Res & .Mdl Files

Por me e mira e te gjithave eshte se eshte default Gjerat .Tga .Res i Kam Eleminuar Sepse Kan Shkaktuar Recoil

Recoil Do Te Thot (Bllokimi,Livritja e Zumit,Zumi i Zmadhuar, Etj)


ScreenShOoT:

E rregullova Setup

Work in (Punon Në)
Win 95
Win 98
Win 2000
Win ME
Win XP
Win Vista
Win 7

Size Setup:247.06 MB
Size On The Disk 494 MB

Setup ScreenShoot:


Download Direkt:
multiupload.com:800 files C117F3B306F81F5BD1B4730F22FFDFAC6E9B93FA1015E634868ADEA3D3384E4E61951B19F853B223476668527100810A638EBB1DB6C5146E4286896226A0FB2F6802FA55EBEE29288CBB6F81152040D9 Counter%20Strike%201.6%20JC.exe

Download RapidShare:
rapidshare.com/#!download|477l32|457090200|Counter_Strike_1.6_JC.exe|259058

Downlaod Hotfile:
hotfile.com Counter_Strike_1.6_JC.exe.html

Download MegaUpload:
megaupload.com IC4EQTKS

Downlaod DepositFile:
depositfiles.com/en/files/ugzvner4h

Download Torrent:
http://btjunkie.org/torrent/Counter-Strike-1-6-JC-By-JuSt-CauSe/4432e956f160e1e41c6421f666130ac6f31034e14bcb
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ghg-hack.com
 
Counter Strike 1.6 JC (Me UCP) & (Pa UCP)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ghg-Hack :: Counter Strike Zone :: Counter Strike-
Kërce tek: