Mirsevini Tek Ne.Ju Deshirojm qaste te kendshme
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te kerkoni ndim per HD!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JuSt CauSe

avatar

Numri i postimeve : 62
Join date : 26/01/2011
Age : 22
Location : Fush Kosova

MesazhTitulli: Si te kerkoni ndim per HD!   Wed Jan 26, 2011 8:14 pm

Ketu Do te ju tregoj se si te kerkoni ndim nese keni problem ne HD

Hapni 1 new topics per problemin qe e kini apo hini ne topicin e qelur kerko ndim!

Dhe mund te thoni me falni kam problem ne hd nuk me punon mir eshte i infektuar a mund te me ndimoni

Regards
pWnzZ.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ghg-hack.com
 
Si te kerkoni ndim per HD!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ghg-Hack :: Help EveryThink :: Hard Dick Help-
Kërce tek: